مجله موبایل آریانا

مجله موبایل آریانا

 فروش موبایل قطعات لوازم جانبی سیمون بلیوار

 فروش موبایل قطعات لوازم جانبی سیمون بلیوار

 فروش موبایل قطعات لوازم جانبی سیمون بلیوار

مرکز فروش موبایل و قطعات و لوازم جانبی موبایل پاساژ پایتخت

اگر در همین لحظه تصمیم بگیرید یک گوشی موبایل خریداری کنید روش آنلاین را انتخاب می‌کنید یا خرید حضوری؟  در صورتی که هریک از این روش‌ها را انتخاب کنید آیا می‌دانید باید از کجا خرید خود را انجام دهید؟ آیا با بهترین موبایل فروشی تهران آشنا هستید؟ در ادامه این مطلب قصد داریم به این موضوع بیشتر بپردازیم، پس حتما همراه ما باشید.

بورس موبایل در تهران کجا است؟

به احتمال بسیار زیاد نام پاساژ علاالدین به گوشتان خورده است، پاساژی که می‌توانیم آن را دنیای گوشی‌ها و لوازم جانبی تک و عمده بدانیم. به نوعی می‌توان گفت پاساژ علاالدین کل گوشی‌ها را در سطح شهر پخش می‌کند، پس به جای جستجو برای اسامی موبایل فروشی های تهران می‌توانید به این پاساژ سر بزنید. برای هر گوشی لوازم جانبی می‌خواهید و به دنبال هر مدلی که هستید به احتمال قوی در پاساژ علاالدین می‌توانید آن را پیدا کنید.

در کنار علاالدین پاساژی با نام چارسو قرار گرفته که به نسبت علاالدین فضای بسیار بهتری دارد و از نظر تصفیه و شرایط رفاهی نیز با شرایط بسیار بهتری مواجه خواهید شد. در پاساژ چارسو با برخی از بزرگترین موبایل فروشی تهران مواجه خواهید شد و گوشی‌ها در این پاساژ کمی گران‌تر از علاالدین هستند.

به غیر از این دو پاساژ در خیابان حافظ شما می‌توانید سری به بازار موبایل ایران بزنید

توجه داشته باشید که سایتی تحت عنوان سایت علاالدین یا بازار موبایل تهران وجود ندارد و برخی از مجوعه‌های داخل این پاساژ هم دارای فروش حضوری و هم فروش آنلاین هستند و به همین جهت در صورت تمایل به خرید آنلاین می‌توانید به سایت این فروشگاه‌ها سر بزنید.

ما در بایمو سعی کردیم یک پاساژ موبایل را یکجا با قیمتهای مناسب در اختیار شما قرار دهیم :

با کلیک روی هر قسمت دنیای از محصولات را شاهد خواهید بود :

انواع گوشی موبایل

انواع تبلت

قطعات موبایل 

لوازم جانبی موبایل 

انواع پاوربانک

انواع شارژر تبلت و موبایل

انواع کیف و کاور گوشی موبایل 

ابزار تعمیر موبایل 

انواع تاچ ال سی دی 

باطری موبایل 

انواع هدفون و هندزفری 

انواع اسپیکر

ساعت هوشمند

انواع لوازم بازی و پلی استیشن

تعمیر انواع موبایل

تعمیرات تبلت

نمایندگی موبایل

خدمات پس از فروش موبایل

 

آنلاین خرید کنیم یا حضوری؟

هریک از این روش‌ها مزایا و معایت خاص خودش را دارد، برای مثال در صورت خرید آنلاین احتمالا می‌توانید گوشی‌ها را با قیمت مناسب‌تری خریداری کنید و همچنین در وقت خود صرفه‌جویی خواهید کرد و دیگر نیازی نخواهد بود که در ترافیک تهران یا حتی شهر خود به دنبال مغازه‌هایی با قیمت مناسب و شرایط خوب باشید. در صورت خرید آنلاین شما می‌توانید موجودی رنگ و همه موارد را به صورت کامل چک کنید در صورتی که گاهی برای خرید یک رنگ مشخص باید چندین مغازه مختلف را بگردید.

البته خرید حضوری نیز مزیت‌های خودش را دارد و مثلا شم امکان خواهید داشت تا در برخی از فروشگاه‌های بزرگ مانند بایمو گوشی‌های مورد نظر قبل از خرید کار کنید.

در بایمو همچنین با همکاری کادر تخصصی تعمیرات موبایل رایا ونوس آریانا میتوانید انواع موبایل و تبلت خود را تعمیر کنید

 

 فروش موبایل قطعات لوازم جانبی سیمون بلیوار

 

محله شهرک نفت تهران از محلات منطقه 5 تهران است. محله شهرک نفت در کنار رود دره فرحزاد و از محلات شمالی منطقه 5 تهران است. محله شهرک نفت از شمال با خیابان اقبالپور و خیابان معین، از جنوب با خیابان زیتون، بلوار سیمون بولیوار، بزرگراه اشرفی اصفهانی و خیابان فکوری و از غرب با خیابان الوند محدود شده است. محله شهرک نفت محله‌های ‌پونک و شهرک المهدی مجاورت دارد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند
تاریخچه محله شهرک نفت
طبیعت گردی
دسترسی
مراکز خرید
خرید و فروش آپارتمان و مسکونی در محله شهرک نفت
خیابان های معروف محله شهرک نفت
سرای محله شهرک نفت سیمون بولیوار
تاریخچه محله شهرک نفت
محله نفت تهران در گذشته جزو اراضی فرحزاد بوده است. بیشتر زمین های این منطقه یونجه زار و گندمزار بود. محله شهرک نفت تا دهه های پنجاه ساخت و ساز بسیاری نداشت. دکتر اقبال مدیر عامل شرکت نفت در آنن زمان بخشی از اراضی این منطقه را جهت ساخت واحدهایی مسکونی برای کارکنان شرکت نفت خریداری کرد. پس از مدتی این زمین ها قطعه بندی شده و برای ساخت واحدها در اختیار کارکنان و شرکت تعاونی مسکن شرکت نفت قرار گرفت. از دهه 60 بود که با ورود تعاونی مسکن کارکنان شرکت نفت ، ساخت و ساز و شهر نشینی در محله نفت به طور رسمی آغاز شد. با ورود تعاونی مسکن شرکت نفت این محله با نام شهرک نفت مشهور شد. در زمان تقسیم محلات در دهه هشتاد ، این محله تبدیل به محله ای مستقل شد که نام محله نفت را به خود اختصاص داد.

طبیعت گردی
محله شهرک نفت تهران به دلیل نزدیکی به فرحزاد دارای امکانات طبیعتگردی بسیار خوبی است ، اما بهترین امکان طبیعتگردی محله نفت تهران دسترسی این محله به جاده قدیم امامزاده داود دانست. امامزاده داود دارای دو جاده مشهور است. دسترسی اصلی امامزاده داود از محله کن و کوهسار آغاز شده و از روستای سولقان به امامزاده داود می رسد. جاده سولقان پرترددترین جاده برای دسترسی به امامزاده داود است ، اما جاده فرحزاد به امامزاده داود جاده ای قدیمی و بکر است که در گذشته بیشتر مورد استفاده مردم بود و مسیر کوهستانی بسیار زیبایی را دارد. مسیر فرحزاد به امامزاده داود از دشت زیبای یونجه زار به امامزاده داود می رسد و جزو بهترین مسیرهای کوهنوردی به امامزاده داود است. محله شهرک نفت از جمله محلات کوهپایه ای شهر تهران است و به همین دلیل شمال این محله دارای زیبایی های طبیعی بسیار زیادی است.

دسترسی
شهرک نفت دارای دسترسی بسیار مناسبی به خطوط بی آر تی و خطوط تاکسی رانی است. خط بی آرتی آزادی به دانشگاه علوم و تحقیقات تهران ، بهترین دسترسی محله شهرک نفت به خطوط اتوبوسرانی بی آر تی است. شهرک نفت در انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی و بلوار سیمون بولیوار قرار دارد و به دلیل این تقاطع مهم تاکسی های بسیاری به طور روزانه در این مسیر تردد می کنند. بزرپکراه اشرفی اصفهانی دسترسی شمال به جنوب محله شهرک نفت را ایجاد کرده و بلوار سیمون بولیوار نیز دسترسی محله نفت را به بزرگراه باکری و بزرگراه ستاری را ایجاد کرده است.

مراکز خرید
از جمله بهترین مراکز خریدی که محله شهرک نفت به آن دسترسی دارد ، مرکز خرید بوستان است. مرکز خرید بوستان در میدان پونک قرار دارد و دارای بهترین دسترسی از چهاردیواری محله شهرک نفت است.

خرید و فروش آپارتمان و مسکونی در محله شهرک نفت
محله شهرک نفت دسترسی های خیلی خوبی به بهترین مکان های تفریحی و گردشگری تهران دارد. محله شهرک نفت به خاطر نزدیکی به کوهستان هم آب و هوایی خوب و هم امکانات طبیعتگردی خوبی دارد. این محله به دلیل نزدیکی به محلات پونک و فرحزاد دارای رنج قیمتی بالایی است و خرید و فروش آپارتمان و مسکونی در این محله رونق خوبی داشته و از محلات خوب منطقه 5 تهران است.

خیابان های معروف محله شهرک نفت
خیابان های معین ، اقبالپور ، الوند و البرز از خیابان های معروف محله شهرک نفت هستند. محله شهرک نفت با بلوار سمون بولیوار نیز مجاورت داشته و بزرگراه اشرفی اصفهانی نیز با این محله دارای تقاطع است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟