رایا ونوس آریانا

در حال حاضر سایتهای زیادی به صورت اینترنتی و یا به صورت فیزیکی وجود دارند تا بتوانند احتیاجات جامعه را پوشش دهند ، ولی با توجه به انواع اقلام مورد نیاز و تنوع بسیار زیاد آن امکان فراهم کردن تمام این کالا ها در یک فروشگاه امکان پذیر نیست ، از طرفی اگر فروشگاهی فرضی با این شرایط را در نظر بگیریم ، خرید از آن فروشگاه یا پیدا کردن خدمات بسیار سخت و گیج کننده است. بدیهی است که با تخصصی شدن روی یک موضوع می توان به شکل بهتری آن را پوشش داد و در آن زمینه فعالیت کرد.

رایا ونوس آریانا یک مجموعه تخصصی است که به صورت انحصاری در زمینه تعمیرات موبایل و نمایندگی خدمات پس از فروش فعالیت می کند تا بتواند در این زمینه مفیدتر و به روزتر باشد.

موبایل آریانا
آریانا یک مجموعه خدماتی موبایل است که خدماتی از تعمیرات موبایل ، برگزاری کلاسهای آموزشی تعمیرات موبایل ، نمایندگی برخی برندهای موبایل و خدمات پس از فروش را عرضه می نماید.

دلیل اصلی این کار فراهم کردن مجموعه تخصصی موبایل می باشد.

شروع فعالیت

آریانا ، به عنوان یکی از اولین سایتهای آنلاین خدمات موبایل با سالها سابقه حضور فیزیکی در بازار فروش قطعات و پایبندی به اخلاق و اصول حرفه ای موفق شده ، به یکی از پر بازدیدترین سایتهای آنیلان موبایل تبدیل شود. ب

 

لوگوی رایا ونوس آریانا

درباره مامجوزها

 

 

*لازم به ذکر است رایا ونوس آریانا در هیچ نقطه ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی دیگری ندارد